Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Валерій К.
Відмінно
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Анатолий Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Георгій Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Юрій Д.
Відмінно
Все супер...
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Валентина З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Ольга Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Юлія Б.
Відмінно
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Павлина М.
Відмінно
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Вера М.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень понравилось. И подарок приятный. Спасибо большое.Все это было в начале. Внешне вроди норм было, все были довольны. К сожалению открыл ребенок щенячий патруль на новый год и база была сломана да ещё и скотчем сзади приклеили. Увы очень разочаровались. Люди покупают на подарки а вы такое присылайте....
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Все супер...
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Очень понравилось. И подарок приятный. Спасибо большое.Все это было в начале. Внешне вроди норм было, все были довольны. К сожалению открыл ребенок щенячий патруль на новый год и база была сломана да ещё и скотчем сзади приклеили. Увы очень разочаровались. Люди покупают на подарки а вы такое присылайте....
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!