Кошик
1016 відгуків
promo_banner
У наш час комп'ютерних технологій люди часто забувають про живе спілкування, важливість проводити час разом. Звичайно ж одним з таких збіднюючих занять є настільні ігри. Це чудовий спосіб провести весело вечір з друзями або зібрати всі покоління сім'ї за одним столом, насолоджуючись цікавою грою. За найпопулярнішими настільними іграми, такими як наприклад лото, шахи або мафія є цілі клуби. Люди збираються разом, заводять нові знайомства, спілкуються та просто цікаво проводять час відволікаючись від повсякденних турбот.
Перші настільні ігри, знайдені археологами, були датовані четвертим століттям до нашої ери. Це були різні варіанти ігор у кістки, пізніше з'явилися го, нарди, доміно. І навіть за стільки століть ці настільні ігри популярні.
Величезний вплив настільні ігри надають і розвиток дитини. З іграми для найменших ми в ігровій формі легко навчимо дитину кольорам, формам, вивчимо пори року, різні теми такі як меблі, фрукти чи овочі. З такими улюбленими дітьми іграми як меморі розвинемо пам'ять. За цікавою грою вивчимо кольори та літери. Ігор для малюків та дошкільнят безліч, оригінальних веселих цікавих. Вони навчать вашого малюка посидючості, не кажучи вже про користь проведення часу з мамою чи татом.
На розвиток інтелектуальних здібностей, дипломатичних навичок, лідерських якостей впливають стратегії та економічні ігри. У них із задоволенням грають старші діти та дорослі.
Не можна не відзначити настільних ігор на логіку. Шашки, нарди, дженга, твістер, ось тільки деякі з них. І звичайно однією з найулюбленіших вже багато століть є шахи. З'явилися вони у дванадцятому столітті і по праву посіли своє королівське місце серед логічних ігор настільних. Їх виготовляли з рідкісних матеріалів і дарували одне одному королі, у яких грав простий народ. Ця гра залишається улюбленою у багатьох поколінь. Проводяться міжнародні змагання, у кожному місті є шахові клуби та федерації. Адже це найкращий тренажер для розуму, що розвиває логічне та аналітичне мислення, концентрацію.
Це, звичайно, далеко не всі настільні ігри про які можна розповісти. Є:
- спортивні ігри наприклад обожнюваний хлопчиками та татами настільний футбол.
- карткові, які зручно брати у дорогу чи перекинуться на задній парті у школі.
- азартні ігри, такі як покер, тоталізатор, бінго. Безпечний спосіб видалити спрагу азарту не виходячи з дому.
- наукові ігри, для тих хто завжди готовий дізнатися про щось нове і поекспериментувати.
- Розважальні настільні ігри, дозволять весело провести час у компанії. Найкращий антистрес у наш важкий час.
Нині величезний асортимент різних настільних ігор. У них можна грати самому, удвох чи з великою компанією, брати із собою в дорогу чи на пляж. У будь-якому разі, який напрямок настільних ігор ви б не обрали, таке заняття завжди гарантовано підніме настрій і відверне від повсякденних проблем.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner