Кошик
986 відгуків
promo_banner

Сучасних дітей дуже важко захопити чимось новим, допитливий розум потребує нових способів розваги. У цьому вам допоможуть конструктори. Це чудовий спосіб провести весело час з користю. Розвинути не тільки фантазію та дрібну моторику, яка просто необхідна для розвитку мови та письма, а також логіку, мислення, креативність, пам'ять. Психологи стверджують, що величезний вплив такі ігри мають на зняття стресу та тривожності. Важко знайти таку ж цікаву і водночас корисну гру.

Завдання батьків як правильно підібрати тематику конструктора за інтересами дитини, а й пояснити чаду правильні методи складання, навчити правильно з'єднувати деталі. Коли дитина зрозуміє як треба гра затягне її на довгий час. Виробники представляють безліч різних тематик та технік збору елементів деталей. Хлопчикам чудово підійде військова тематика, пригоди улюблених героїв, транспорт, поліція. Дівчаткам більше до душі доведеться зібрати квітковий магазин, збудувати замок принцеси чи ферму. Можна побудувати за схемою, але ще цікавіше придумати щось своє, поєднавши допустимо два конструктори з однаковими деталями. Давайте розглянемо деякі різновиди конструкторів:

- блокові конструктори. Найвідомішим виробником таких конструкторів є фірма Лего, але є багато інших. Є пластиковими блоками з виступами і пазами. Складність такого конструктора визначається розміром та кількістю деталей. У лінійці цих конструкторів просто безліч варіантів на різні теми, вік і стать.

- Магнітні конструктори. Особливість таких конструкторів у тому, що деталі з'єднуються за допомогою магнітів. З них можна зробити як об'ємну фігуру, так і плоску. Усе, на що вистачить фантазії. Чудово підходять дітям від трьох років.

- Конструктори з викруткою. Бувають із заліза чи пластику. Відмінний варіант для молодого інженера. Складається з деталей, гвинтиків, болтиків, ключів і викрутки. Іноді з одних деталей конструктора можна зібрати кілька видів техніки чи робота. Такі конструктори розвивають посидючість.

- електронні конструктори. Для допитливих дітей старшого віку. Складається із автоматичних елементів. Наприклад, можна створити працюючу модель сонячної системи, вітрогенератор, танк на радіокеруванні, динобота або навіть поекспериментувати з електронними схемами. Все що треба, щоб захопити хлопчика від шести років.

Це звичайно далеко не повний перелік. Не можна не сказати про дерев'яні конструктори, конструктори-пазли, м'які конструктори для найменших, конструктори на міні-присосках. Цей перелік можна продовжувати дуже довго. У будь-якому випадку що б ви не вибрали це принесе багато радості вашій дитині. Адже конструктор один із найкращих подарунків для діток будь-якого віку. Дуже важко зорієнтуватись у різноманітності, але з вибором вам завжди допоможуть менеджери нашого магазину. Подаруємо посмішку вашому малюку разом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner