Кошик
1017 відгуків
promo_banner
З перших днів вашої дитини оточує безліч іграшок, батьки роблять все для розвитку свого маленького чада. У цьому незамінними будуть іграшки для найменших. Брязкальця, пірамідки, сортери, мобілі, килимки, безбороди, кубики, геометрики, стрибуни, прорізувачі різних форм та матеріалів допоможуть малюкові освоїтися у цьому світі. Адже з найдавніших часів наші предки вірили, що такі іграшки не тільки займуть малюка на довгий час, а й відлякають злих духів. Їх робили зі шматочків шкіри, мушель, висушених гарбузів, гороху та бобів. З того часу звичайно багато що змінилося. Виробники іграшок пропонують безліч варіантів з різних матеріалів.
З найпершими брязкальцями, прорізувачами, мобілями та килимками, що розвивають, малюки навчаються концентрації на предметі, вивчають тактильні особливості предмета, форму і колір. Чують різні звуки. Психологи стверджують, що треба вибирати іграшки для найменших такі, що б у них вгадувалися реалістичні предмети, допустимо тварини або фрукти, геометричні форми або музичні інструменти. Такі іграшки не тільки необхідні малюкові для розвитку, а й дають матусям такий необхідний час зайнятися собою або домашніми справами.
Коли малюк стає старшим змінюватися і його інтереси. Тут на допомогу приходять іграшки для розвитку. З ними дитина розвиває дрібну моторику рук, це необхідне розвитку мови, координацію рухів, логічне мислення.
Розглянемо деякі з них:
- Сортер. Такі іграшки є дуже важливими для розвитку дитини до двох років. Дитина має навчитися розсортувати предмети формою, а відповідні осередки. Сортери бувають різних форм, розмірів та матеріалів;
- Пірамідка. Просте для дорослого дію і незрозуміле для дитини. Є основа з паличкою і на неї треба надіти кружечки за розміром. Як це спочатку складно. Але згодом ця вершина обов'язково підкориться;
- Лабіринт. Це основа з вигнутим у різні сторони дротом на якому закріплені намистини. Перекладаючи бусинки з одного боку в іншу розвиваємо дрібну моторику рук, а заразом можемо повторити кольори.
- Іграшки для ванної. Перетворимо вечірнє купання не просто на гігієнічну процедуру, а на веселу гру. Вибір таких іграшок просто величезний і водоспади і кораблики і бризкалки і, звичайно, улюблені каченята;
- Стрибуни. Дуже важливі фізичного розвитку. Розвиває усі групи м'язів, координацію. У більшості представлені у вигляді тварин: ослики, бджілки, жирафчики, єдинороги, бегемоти, леви. У будь-якому випадку якої б форми ви не вибрали стрибуна, він перетворить веселу гру на користь для здоров'я.
Асортимент іграшок для малюків просто величезний і звичайно молоді батьки губляться При вирішенні яку іграшку купити дуже важливо враховувати вікові особливості дитини, її розвиток, інтереси і навіть стать. Вибирайте товари з безпечних матеріалів, які легко помити, адже малюки часто тягнуть у рот. У виборі вам завжди допоможуть менеджери нашого магазину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner