Кошик
1026 відгуків
promo_banner

Для гармонійного розвитку будь-якої дитини просто необхідно займатися спортом. Відмінними першими кроками цього стане дитячий транспорт. Велосипеди, біговелі скейти, толокарі, самокати, ролики. Все це не тільки допоможе розвинути посидючість, виробити характер, розвинути певні групи м'язів, набути необхідних навичок, таких як тримання рівноваги та орієнтування в просторі, але й допоможуть провести весело час на свіжому повітрі.

Найпершим транспортом маленького водія є толокарі. Коли малюк підросте і вже навчитися ходити, йому треба кудись подіти енергію. Відмінним рішенням стане такий дитячий транспорт, як толокар. Він являє собою велику машинку яка рухається самим малюком, він відштовхується ногами від підлоги ніжками і машинка їде. Є моделі із батьківськими ручками. Такий дитячий транспорт навчить відчувати габарити предметів. І хоча такий транспорт для дітей на ринку лише близько десяти років його гідно оцінили і діти, і батьки.

Коли малюк трохи підріс толокар можна замінити біговілкою. Він був створений, щоб полегшити дітям навчання їзди на велосипеді. По суті, це той же велосипед тільки без педалей. Біговел вчить дітей тримати рівновагу, допоможе дізнатися найпростіші правила дорожнього руху та поведінки на дорозі. [BR] Самокат є найулюбленішим транспортом для дітей, після велосипеда, у дітей різного віку. Для найменших дітей треба вибирати моделі з трьома колесами. Для старших діток двоколісні та трюкові моделі. Їзда на самокаті покращує кровообіг, тренує координацію рухів. Не говорячи вже про корисність прогулянок на свіжому повітрі.

Багато сучасних підлітків просто не уявляють себе без скейту чи роликів. Зазвичай купити такі речі просять більше діти, але деякі дорослі не залишаються байдужими до такого транспорту. При виборі таких розваг не слід забувати про захист. Налокітники, наколінники та шолом знадобляться. Сьогодні величезний вибір різновидів скейтів і роликів для різних цілей та вікових груп.

Мабуть найпопулярнішим видом дитячого транспорту є велосипед. Асортимент просто величезний. Від велосипедів для найменших із батьківською ручкою, які прийдуть на зміну колясці до швидкісних дорослих велосипедів. Старші діти просто люблять ганяти на такому транспорті з друзями. А моделі для найменших дозволять малюку максимально безпечно освоїти транспорт майже без допомоги дорослих. Пізнати ази безпечного дорожнього руху.

Перед вибором транспорту для ваших дітей треба все добре зважити, звернувши увагу не тільки на комфорт, а й на безпеку. Почитайте про вид товару та відгуки щодо конкретної моделі. І не забудьте про захист.

Будь-який вид транспорту ви оберете для своєї дитини він у будь-якому випадку принесе в нього, і ваше, життя більше фізичної активності, користь здоров'ю, подарує масу позитивних емоцій і гарний настрій.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner