Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Юлія К.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Під час підтвердження замовлення попросила, щоб іграшки були без пошкоджень та подряпин, по факту авто прийшло з царапками з двох сторін, подарувати таку іграшку вже не можливо так як, вона виглядає користованою. Дуже шкода.
Іра Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
юлія К.
Відмінно
Ляльки
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Юлія Ш.
Відмінно
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Елена Д.
Відмінно
Герої якісні, гарні, розмір ідеальний для гри. Дитина з захваті!
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Лариса Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Евгений Д.
Добре
Татьяна Л.
Відмінно
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Кристина К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Під час підтвердження замовлення попросила, щоб іграшки були без пошкоджень та подряпин, по факту авто прийшло з царапками з двох сторін, подарувати таку іграшку вже не можливо так як, вона виглядає користованою. Дуже шкода.
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Ляльки
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Герої якісні, гарні, розмір ідеальний для гри. Дитина з захваті!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!