Кошик
664 відгуків
promo_banner

Автотреки та залізниця

Для хлопчиків різного віку одним із найбажаніших подарунків у всі часи були залізниці, авто треки, паркінги. Адже їх захоплює все, що пов'язано з технікою та автомобілями. І немає нічого дивного, що з таким подарунком синові захоплено грає тато. Трохи часу на збірку і ось уже змагання за чия машинка швидше доїде до фінішу, дебати на тему куди поставить якусь машинку і захоплення від поїзда, що мчить по рейках. Ну і звичайно користь від проведеного разом часу чи одиночної гри, яка дала мамі зайнятися своїми справами. Таке заняття чудово розвиває фантазію у вашого малюка, логічне мислення та пам'ять. Адже будь-яка гра це не лише розвага, а й підготовка дитини до дорослого життя. Давайте окремо розглянемо такі ігри:
Залізна дорога. Спочатку була придумана в Німеччині як реклама на якусь виставку. Але дорослі не могли не звернути увагу на те, яке захоплення у дітей викликав цей поїзд. І з цього розпочалося виробництво залізниць. На що треба звернути увагу під час вибору такої іграшки?

- Рейки Бувають різної довжини, ширини, видів кріплення. Чим молодша дитина, тим простіше конструкцію треба вибирати, без дрібних деталей які діти так необережно тягнуть у рот. Рейки можуть проходити через будівлі, що зробить гру ще цікавішою. Це може бути тунель або гірка для підйому нагору. І, звичайно ж, станція.

- Поїзд із вагонами. Можуть бути різноманітними. Це і сучасний поїзд, і електричка, поїзд метро для старших діток і казковий паровозик на якому можна покатати улюблену іграшку для зовсім маленьких.

- Декорації. Можуть йти у наборі із залізницею або продаватися окремо. Дорожні знаки переїзди, станції. Дерева, які зустрінуть пасажирів поїзда на дорозі. Все що прикрасить гру та розвине фантазію та навички дизайну юного залізничника.

Паркінги та гаражі. Вашому чаду набридло возити машини просто так і складати їх у рівну лінію? Купуйте йому паркінг. Це не тільки місце для зберігання машин, а й весела гра з ліфтом для підйому машинок на поверхи, спуском вниз зі швидкісного спуску. Це не тільки іграшка, а й органайзер для машинок, який не тільки вирішить проблему розкиданих моделей машинок, але й привчить маленького автомобіліста до порядку.

Автотреки. Ось де різноманітність тематик та форм. Така гра займе надовго вашого хлопчика. Бувають у формі вісімки, спіралі, мертвої петлі, всіляких гірок та площин, з різними бар'єрами, трамплінами та пастками. Можна влаштувати змагання з друзями або провести саму машинку через усі перешкоди. І необов'язково це повинні бути громіздкі конструкції, є цілком компактні моделі.

У будь-якому випадку що б ви не вибрали це подарує багато незабутніх годин гри вашим дітям. Приведе їх у захват і навчить покарати нові вершини. Менеджери нашого магазину завжди готові допомогти у виборі потрібної іграшки, яка підійде саме вашій дитині.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner