все сподобалось. відправили швидко, доставили також. ми залишились задоволені. рекомендую до співпраці
Катя Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все получила.спасибо)
Леся С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Людмила А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ірина В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталья Ц.
Отлично
Іра Н.
Отлично
Аліна К.
Отлично
Миша Ш.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
всё три мячика оказались бракованные
Комментарий продавца
С самого початку людина зробила замовлення з метою скандалу. Замовлення пром-оплатою, спочатку притензия чому не написано що бескооштовна доставка. Тому що товар коштує 83 грн,а доставка бескоштовна с 1500. Спитала відправляти чи ні. Підтвердив .Відправили. Тількі зявилась ттн в кабинеті новоі пошти опять скандал чому не попередили про послуги новоі пошти. Хоча писала і питала. Кажу не пошті відмовляйтесь .На наступний день забрав. Пише отзив і скидує мені фото. Весь товар перед відправкою комірники перевіряють. На пошті притензій у нього до товару не було. З фото видно що товар пошкоджений чимось острим. Не дивлячись на те пропоную повернути гроші разом з дорогою. Два рази. Людина не чує, поведінка не адекватна. Коли мене почали обзивати обезьяною) я його заблокувала., щоб не почути чогось гіршого. Все це є в переписці чата прома.
Миша
я їх узяв у руки і почав зтискати та вони пополам потріскались,чи ви думаєте що мені було приємно, м'ячі мені були для масажу ліктів,а вони всі пополам,як я по вашому мав відреагувати
все сподобалось. відправили швидко, доставили також. ми залишились задоволені. рекомендую до співпраці
Все получила.спасибо)
всё три мячика оказались бракованные
С самого початку людина зробила замовлення з метою скандалу. Замовлення пром-оплатою, спочатку притензия чому не написано що бескооштовна доставка. Тому що товар коштує 83 грн,а доставка бескоштовна с 1500. Спитала відправляти чи ні. Підтвердив .Відправили. Тількі зявилась ттн в кабинеті новоі пошти опять скандал чому не попередили про послуги новоі пошти. Хоча писала і питала. Кажу не пошті відмовляйтесь .На наступний день забрав. Пише отзив і скидує мені фото. Весь товар перед відправкою комірники перевіряють. На пошті притензій у нього до товару не було. З фото видно що товар пошкоджений чимось острим. Не дивлячись на те пропоную повернути гроші разом з дорогою. Два рази. Людина не чує, поведінка не адекватна. Коли мене почали обзивати обезьяною) я його заблокувала., щоб не почути чогось гіршого. Все це є в переписці чата прома.
я їх узяв у руки і почав зтискати та вони пополам потріскались,чи ви думаєте що мені було приємно, м'ячі мені були для масажу ліктів,а вони всі пополам,як я по вашому мав відреагувати