Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Надежда К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Галина Я.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Просила відправити на поштомат на вихідних, але ж ніхто не слухає побажання. Доставка більше ніж коштує іграшка. 🙄
Комментарий продавца
Замовлення прийшло у четвер увечері і було відправлено у п'ятницю. В обумовлений термін. У вихідні склад на жаль не працює і можливості відправити товар теж немає. Про що клієна попередили. Нам дуже шкода, що вас не влаштовують тарифи нової пошти і через це ви написали нам поганий відгук, але на жаль вплинути на це у нас можливості немає. Вибачте.
Єлизавета К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Марина Ж.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Юлія Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Марія Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Юлия Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Світлана П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуемо за відгук і фото. Дуже раді що вам сподобалось. . Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Бажаємо вам всього найкращого!
Татьяна К.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуемо за відгук. Дуже раді що вам сподобалось. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Бажаємо вам всього найкращого!
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Просила відправити на поштомат на вихідних, але ж ніхто не слухає побажання. Доставка більше ніж коштує іграшка. 🙄
Замовлення прийшло у четвер увечері і було відправлено у п'ятницю. В обумовлений термін. У вихідні склад на жаль не працює і можливості відправити товар теж немає. Про що клієна попередили. Нам дуже шкода, що вас не влаштовують тарифи нової пошти і через це ви написали нам поганий відгук, але на жаль вплинути на це у нас можливості немає. Вибачте.
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Дякуемо за відгук і фото. Дуже раді що вам сподобалось. . Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Бажаємо вам всього найкращого!
Дякуемо за відгук. Дуже раді що вам сподобалось. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Бажаємо вам всього найкращого!