Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Аліна З.
Отлично
Все супер, дякую)Чудовий магазин. Будемо замовляти у вас іграшки й надалі)
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Сніжана С.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Андрій Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Карина З.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Вікторія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
костянтин в.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Дмитро Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Александр Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Артем Г.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Мегі позвонили і сказали шо я неповнолітній і що діти не забирають замовлення і скасували
Комментарий продавца
Перед вами вибачились. Попросили позвати батьків. Запропонували оплатити. Я не вважаю що десь це було не ввічливо. Відправляти чи ні дітям 90% яких не заберають посилки , а потім ще хаять магазин має повне право. Багато хто бере передоплату на дорогу і це не кого не бентежить. А тепер віходить так чи зі своєї зарплатні поатити за послуги нової пошти чи отримувати від вас поганий відгук в рейтінг. Що так що так в великому мінусі. Я навідь не маю сумневів що якщо я зателефоную то почую: я видалю відгук а ви мені іграшку бескоштовно. Я такого вже дуже багато чула.
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Все супер, дякую)Чудовий магазин. Будемо замовляти у вас іграшки й надалі)
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Дякуємо за ваш відгук. Бажаємо, щоб ваші покупки завжди приносили вам лише приємні враження. Ми будемо чекати на ваші наступні замовлення. Бажаємо вам всього найкращого!
Мегі позвонили і сказали шо я неповнолітній і що діти не забирають замовлення і скасували
Перед вами вибачились. Попросили позвати батьків. Запропонували оплатити. Я не вважаю що десь це було не ввічливо. Відправляти чи ні дітям 90% яких не заберають посилки , а потім ще хаять магазин має повне право. Багато хто бере передоплату на дорогу і це не кого не бентежить. А тепер віходить так чи зі своєї зарплатні поатити за послуги нової пошти чи отримувати від вас поганий відгук в рейтінг. Що так що так в великому мінусі. Я навідь не маю сумневів що якщо я зателефоную то почую: я видалю відгук а ви мені іграшку бескоштовно. Я такого вже дуже багато чула.