Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Юлія К.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Під час підтвердження замовлення попросила, щоб іграшки були без пошкоджень та подряпин, по факту авто прийшло з царапками з двох сторін, подарувати таку іграшку вже не можливо так як, вона виглядає користованою. Дуже шкода.
Іра Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
юлія К.
Отлично
Ляльки
Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Юлія Ш.
Отлично
Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Елена Д.
Отлично
Герої якісні, гарні, розмір ідеальний для гри. Дитина з захваті!
Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Лариса Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Евгений Д.
Хорошо
Татьяна Л.
Отлично
Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Кристина К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Під час підтвердження замовлення попросила, щоб іграшки були без пошкоджень та подряпин, по факту авто прийшло з царапками з двох сторін, подарувати таку іграшку вже не можливо так як, вона виглядає користованою. Дуже шкода.
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Ляльки
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Герої якісні, гарні, розмір ідеальний для гри. Дитина з захваті!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити відгук про нашу компанію. Нам дуже приємно, що у Вас залишись позитивні враження від покупки. Щиро сподіваємось отримувати від Вас і надалі замовлення у нашому магазині.Бажаємо вам всього найкращого!